Produkcja drzewna - Andrew

OFERTA

Kontakt

Sekretariat
Mobile: 00 48 608 921 555
Mobile: 00 48 795 494 149
Tel: 0048 18 33 16 280
Fax: 0048 18 33 19 616
E-mail: biuro@andrew.net.pl

Dane Firmy (do faktury)
Firma Handlowo-Usługowa „ANDREW” s.c.
Krzysztof Kowalczyk, Sławomir Kowalczyk
Raba Niżna 208
34 – 730 Mszana Dolna
Poland
NIP: 737-000-11-13
REGON: 490 366 997

Konta bankowe

BS O/MSZANA DOLNA
SWIFT: SPZLPLP1XXX
PL77 8808 0006 0010 0002 6101 0002 (PLN)

PEKAO SA O/NOWY TARG
SWIFT: PKOPPLPW
PL26 1240 5136 1111 0010 2324 8949 (PLN)
PL55 1240 1574 1111 0010 7173 9381 (PLN)
PL38 1240 5136 1978 0010 2532 1729 (EUR)

mBank SA O/KRAKÓW
SWIFT: BREXPLPWMBK
PL03 1140 2075 0000 2237 1300 1002 (EUR)
PL30 1140 2075 0000 2237 1300 1001 (PLN)

Współwłaściciel
Krzysztof Kowalczyk
E-mail: k.kowalczyk@andrew.net.pl

Współwłaściciel
Sławomir Kowalczyk
E-mail: s.kowalczyk@andrew.net.pl
Mobile: 0048 604 948 148

Dział Zakupów i logistyki
Marta Kujacz
E-mail: m.kujacz@andrew.net.pl
Mobile: 0048 881 947 739

Specjalista ds. logistyki
Agnieszka Gocał
E-mail: a.gocal@andrew.net.pl
Mobile: 0048 602 413 963

Dział Kadr
Danuta Mikolajcik
E-mail: d.mikolajcik@andrew.net.pl
Mobile: 0048 667 750 004

Dział Księgowości
Renata Żaczek
E-mail: r.zaczek@andrew.net.pl
Mobile: 0048 604 948 348

Dział Produkcji Bębnów Drewnianych
Kierownik produkcji:
Mirosław Mikolajcik
E-mail: m.mikolajcik@andrew.net.pl
Mobile: 0048 603 490 633

Dział Produkcji Szpul Sklejkowych
Konrad Wójtowicz
E-mail: k.wojtowicz@andrew.net.pl

Dział Cięcia Balchy CNC
Sławomir Smoter
E-mail: s.smoter@andrew.net.pl

Dział Finansowy
Małgorzata Kowalczyk
E-mail: m.kowalczyk@andrew.net.pl
Mobile: 0048 604 948 248

Dział Handlowy
Danuta Łabuz ( Deutsch )
E-mail: d.labuz@andrew.net.pl
Mobile: 0048 881 947 740

Magdalena Szczypka ( English )
E-mail: m.szczypka@andrew.net.pl
Mobile: 0048 795 494 149

Zamówienia prosimy kierować na adres e-mail:
biuro@andrew.net.pl lub m.szczypka@andrew.net.pl
Wyświetl większą mapę

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Raba Niżna 208
34-730 Mszana Dolna

fax (18) 331 96 16
tel. (18) 331 62 80

kom. 608 921 555

biuro@andrew.net.pl
www.andrew.net.pl